Vabila

ni dogodkov

Bodite obveščeni

Z registracijo na našem portalu boste vključeni tudi v sistem obveščanja o aktivnostih našega društva!

Preko elektronske pošte Vam bodo posredovana aktualna vabila na pohode in izlete...

Vaš elektronski naslov za prejemanje obvestil:

Delivered by FeedBurner

Članarina 2021

Članarina PDK za leto 2021

Vabimo vas, da tudi v letošnjem letu podaljšate članarino v PLANINSKEM DRUŠTVU KRIM za leto 2021. Prav tako pa vas prosimo, da poveste svojim sorodnikom, znancem in prijateljem kako pomembno je gibanje v naravi, posebej sedaj ko nas je skoraj povsem ohromil Covid. Res veliko gibanja na sprehodih in izletih smo v našem društvu v vodniškem s pridruženim mladinskim odsekom pripravili za vas.

Tudi s to »nadlogo« bomo opravili in se nato skupaj odpravili v gore. Naši vodniki jih resnično dobro poznajo in tudi za vašo varnost bodo vedno poskrbeli z vsakokratnimi priporočili.

Zneski članarine pri spletni članarini so enaki višini priporočenih cen članarin za društva Planinske zveze Slovenije, ki jih je sprejel Upravni odbor PZS.

Članarino za PD Krim je sprejel upravni odbor Planinskega društva Krim na 59. dopisni seji UO dne 30.12.2020.

Vrste in višina članarine PLANINSKEGA DRUŠTVA KRIM za leto 2021

Kategorija članstva

Članarina [€]

A

polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z največjim obsegom ugodnosti

60,00

A/d - družinski popust

54,60

B

polnoletna oseba - aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti

28,00

B/d - družinski popust

22,60

B1

polnoletna oseba - oseba, starejša od 65 let z osnovnim obsegom ugodnosti

21,00

S+Š

srednješolec ali oseba s statusom študenta, do vključno 26. leta starosti, z osnovnim obsegom ugodnosti,

18,50

S+Š/d - družinski popust

15,00

P+O

predšolski ali osnovnošolski otrok, z osnovnim obsegom ugodnosti

8,00

P+O/d - družinski popust

6,40

IN

oseba s posebnimi potrebami (oseba, ki ji je delno ali v celoti odvzeta poslovna sposobnost oz. je roditeljska pravica podaljšana), z omejenim obsegom ugodnosti;

8,00

IN/d - družinski popust

6,40

PD KRIM-INTERNA ČLANARINA

10,00

Planinska članarina je veljavna od dneva včlanitve do 31. januarja naslednje leto.

Zavarovanje začne teči dan po uspešno zaključeni registraciji (ob 00:01). Za obstoječe člane PZS, ki bodo poravnali članarino do 31. januarja, velja neprekinjeno zavarovalno jamstvo. Asistenčno kritje za stroške reševanja in zdravstvene stroške v tujini velja do 31. 12. in se podaljša s plačilom članarine za naslednje leto. Novim članom oz. obstoječim članom, ki poravnajo članarino po 1. februarju, začne zavarovanje in asistenčno kritje teči dan po uspešno zaključeni registraciji (ob 00:01).

Družinski popust (20 %) se obračuna vsem družinskim članom (razen A in B1), če članarino plačajo vsi družinski člani sočasno. Vrednost popusta za člane A je enaka vrednost popusta članov B (4,40 €). Za družinske člane se štejejo, poleg staršev, še mladi do vključno 26. leta, ki niso zaposleni ali so brez lastnih dohodkov. Za družino se šteje mati, oče in otrok ali mati samohranilka ali oče samohranilec z vsaj enim otrokom.

Članarino lahko vplačate na sledeče načine:

1. 1.Na transakcijski račun PD Krim, Troštova ulica 5, 1292 IG,

številka TRR: SI56 6100 0000 7587 687 sklic: 00 7000-2021

v namen vplačila vpišite za koga plačujete članarino, vrsto ( A, B, B1, …. In količina 1, 2, 3,….), koda namena plačila je lahko OTHR

1. 2.Preko spletne strani www.pdkrim, PZS ali na Petrolu
  2. 3.Pri poverjenikih

O vplačilu OBVEZNO obvestite poverjenika za članarino:

SILVANA CILENŠEK PALIK, gsm: 031-346-498, e-pošta: cisplus@t-2.si

Včlanite se lahko tudi tako, da izpolnite pristopni obrazec ter ga pošljete po pošti na naslov:

Planinsko društvo Krim

Troštova ul. 5

1292 Ig

ali pa obrazec osebno oddate kateremu izmed poverjenikov.

Vse dodatne informacije dobite naknadno po telefonu oz. po pošti. Pristopni obrazec se nahaja tukaj .

S plačilom članarine ste tudi zavarovani tako za primer nesreče, kot tudi odškodninsko.

Informacije o zavarovanju in članskih ugodnostih si lahko preberete na spletni strani PD KRIM in spletni strani PZS.

Po prejemu plačila vam bomo nemudoma poslali znamkico in ostala pripadajoča gradiva.

Lep planinski pozdrav in ostanite zdravi.

PD KRIM

Boštjan Gačnik

Ig, 30.12.2020

Share on Myspace

Powered by Joomla!®. Designed by: free website hosting dot-ORG reseller Valid XHTML and CSS.